tca-banner
tca-fiyat

Tca Peeling

Kimyasal Leke Giderici Asit Kullanımı

Tca Peeling Kullanımı
tca-kullanımı

Tca peeling kullanımı estetik ve güzelleşme açısından çok ucuz bir yöntem olmasına karşın, etkili bir sonuç almak ve cildimize kalıcı zaralar vermemek için dikkat edilmesi gereken hususları araştırarak edinebildiğimiz kadarı ile açıklamaya çalışacağız.

Tca peeling kullanımı yapmadan önce güvenilir satış noktalarından temin edilmelidir. Cildinizde bulunan leke, iz ve kırışıklığın derinliğine göre uygun oranda solüsyon seçmemiz gerekiyor. Daha sonra Tca peeling kullanmak için yaşımızın, sağlık durumumuzun, uygun olup olmadığını araştırmak ve bir hekime danışmamız gerekir. % 25 ve üzeri solüsyonları kendi başımıza ev ortamında uygulamamamız gerekiyor. Tüm dikkat edilmesi gereken evrelerden sonra yani kullanacağımız Tca peeling solüsyon oranı % 25 ten düşükse ve bunu kullanmamız için herhangi bir sakınca yoksa, cildimizde uygulama yapacağımız bölgeyi sterilize ettikten sonra Tca peeling bu bölgeye bir tutam pamuk vasıtası ile bastırılmadan uygulanır. 1,5-2 dakika sonra soğuk su ile yine bastırılmadan ve ovalamadan yıkanır. Tca peeling uyguladığımız bölgeye nemlendirici krem sürülür.

Tca peeling uyguladığımız bölge televizyon, bilgisayar gibi mor ötesi ışın kaynaklarından ve güneş ışığından yaklaşık bir hafta süre ile korunur.Tca peeling uyguladığımız bölge ortalama bir iki gün sonra soyulmaya başlar ve bu kullanan kişinin cildinin özelliğine göre bir hafta ile on gün sürebilir. Burada dikkat etmemiz gereken bir diğer önemli husus derinin kendi kendine soyulmasını sabırla beklemek lazım, yani eğer acele edip deriyi elimizle soyarsak ve güneşe maruz bırakırsak cildimizde istemediğimiz kalıcı izler kalabilir.

Bütün uygulama yöntemlerini doğru olarak uygulamanıza rağmen, beklemediğiniz bir durum, şikayet, yan etki görürseniz ihmal etmeden en kısa sürede hekime baş vurmanız gerekir.

Haberlerde Tca Peeling

Tca peling kullanımı, sorulması ve araştırılması gereken ciddi bir konu.

Tca peling kullanımı doğru ve bilinçli olarak uygulanmazsa olumsuz neticeler elde edebileceğimiz gibi, istediğimiz sonucu alamayıp boş yere para ödemiş oluruz.

Gün geçmiyor ki kozmetik sektöründe yeni bir ürün piyasaya sürülmesin. Piyasaya sürülen bu ürünlerin kullanıcıların bir kısmı bilinçli olarak kullansada maalesef bir kısmı bilinçsiz olarak kullanıyor.

Tca peeling kullanımını araştırmamızın sebebi de bu ürünün mutlaka bilinçli ve kontrollü kullanılası gerektiğindendir.

Öncelikle kimler kullanırsa bu ürün doğru amaca hizmet etmiş olur ondan bahsetmek istiyorum.

Güneş yanığı lekesi olanlar, kalıcı dövmesinden kurtulmak isteyenler, akne, yara izi, siğil ve yaşlanmaya bağlı cilt kırışıklıklarından kurtulmak isteyenler tca peeling kullanımı hakkında yeterince bilgi edindikten sonra kullanabilirler.

Yaşlanmaya bağlı cilt kırışıklıklarından kurtulmak isteyenler tca peeling kullanımı hakkında yeterince bilgi edindikten sonra kullanabilirler. İnsan derisi üç katmandan oluşuyor, bunlar; yüzeysel tabaka, orta tabaka ve alt tabakadır.

Öncelikle yukarıda saydığımız kalıcı iz ve lekelerin derimizin hangi tabakasında olduğunu öğrenmek.

Eğer bu iz ve lekeler yüzeysel tabakada ise tca peeling kullanımı ile bu leke ve izden kurtulmak istiyorsak tca peeling % 10-25 ürünü uygundur. İz ve lekeler derimizin orta tabakasında ise % 25-35 tca peling kullanımı, iz ve lekeler derimizin en alt katmanında ise tca peling % 35-70 kullanımı tavsiye edilir. Lekeler derimizin en alt katmanında ise tca peling % 35-70 kullanımı tavsiye edilir.

Lakin tca peling kullanımı % 25 in üzerindeyse kullanmadan önce mutlaka bir cilt doktoruna danışın.

Özellikle kalp, tansiyon, alerji gibi kronik rahatsızlıkları olanlar kullanmadan önce mutlaka bir cilt doktoruna danışması tavsiye edilir.

İlaçların bile bilinçsiz olarak kullanıldığında çok ciddi zararlar verebildiğini hepimiz biliyoruz.

Bunun için tca peeling kullanımı öncesi bilinçli ve kontrollü olmak, tca peeling den istenilen neticeyi almak hususunda önemlidir.

tca-kargo-resim